En Yeni Yatak Modelleri

Evimizin en çok kullandığız odalarımızdan olan Yatak Odalarımız kimimize artı olarak değer sağlamaktadır. Yataka odalarımızı dizayn ederken dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardan biri de odamızın şık olup olmadığı , şimdi gelin hep birlikte en yeni ve en trend yatak odası modellerini inceleyelim:

Prime Master Uyku Seti

Şık tasarımı , göz alıcı sadeliği ve şık renk seçeneğiyle evlerinize muhteşem bir görsel sunum sağlar katan Prime Master Uyku Seti Ortopedik yatak tercihiyle sağlıklı bir uyku dönemi geçirmenize katkıda sağlar.

Ürün Detayları

Nesta Uyku Seti

Grinin en güzel tonuna sahip olan Nesta uyku seti yatak odalarınıza modern bir görünüm sağlamaktadır. Spor – şık sevenlere özel üretilen Nesta uyku seti sadeliği seven ve dikkat çekmek istenlerin tercihlerinin arasındadır.

Ürün Detayları

Prime Uyku Seti

Sade tavrı Prime uyku setine coolluk sağlarken aynı zamanda başlığında bulunan metal ayrıtılar uyku setine sade bir şıklık sağlamaktadır. Vücut dostu yatağı sağlığınıza katkı sağlarken aynı zamanda mental sağlığınızıda korur.

Ürün Detayları

Latte Uyku Seti

Dikkat çeken ışıklı tasarımıyla , yatak odalarınıza büyüleyici bir görünüm sunar. Işıkla uyum sağlayan renk tercihi odaya iki kat ışıltı sağlayarak muhteşem sahnelere konu olur.

Ürün Detayları

Aston Uyku Seti

Başlığında bulunan metal ayrıntıların verdiği ışıltı Aston uyku setine hava katar spor bir görünüm sağlamaktadır. Ergonomik yapısıyla uzun ömürlü , sağlıklı  kullanım sağlamanıza yardımcı olur.

Ürün Detayları

Aurora Uyku Seti

Farklı tasarımı , göz alıcı renkleri ve muhteşem ayak detayı ile bakanları kendine hayran bıraktıran başlık modeli tasarım uyku seti arayanların vazgeçilmezi  olacak.

Ürün Detayları

Comfort Uyku Seti

İkili renk kombini ve bazasında bulunan asimetrik detaylar şık ve sade bir hava katıyor. Baza kısmındaki asimetrikler uyku setini tamamlayacak unsur oluşturmaktadır.

Ürün Detayları

Bir yanıt yazın

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?