Uyku Setleri

Baza & Başlık

Yataklar

Yastık

Yorgan

Toptan Yatak

En İyi Toptan Yatak Üreticisi

Bilindiği üzere uyku hayatımızın hemen hemen üçte birini kapsamaktadır.Bununla birlikte uyku kalitesi gün geçtikçe önem kazanmaktadır.

Yorucu ve stresli bir günün ardından hepimiz güzel bir uyku ile günü taçlandırmak isteriz.Bu yüzden iyi bir uykunun en önemli parçalarından biri de yataklardır.Yatak uyku kalitesini büyük ölçüde ekileyen en önemli faktördür.

İşte bu yüzden Sevyat sizlere kaliteli bir uyku vaadediyor. Sevyat toptan yatak, baza ve başlıkları evlerde, otellerde, yurtlarda, şantiyelerde, hastanelerde güvenle tercih edilebilir.İyi bir toptan yatak üreticisiyle çalışmak sizinde hakkınız….

Toptan Yatak

İşletmeniz için toptan yatak

  • Sevyat Yatak Baza Başlık özel imalat fabrikamızdan direk toplu satışlar ile tüm kurumsal firmalar ve devlet kurumlarına özel fiyat teklifler sunuyor.
  • 2 yıl garanti fırsatlarıyla toptan yatak satışı.
  • Toptan alımlarda uygun fiyatlı ve en kaliteli malzemeyle üreymiş olduğumuz yataklarımızı Türkiye’nin dört tarafına gönderiyoruz. Yatak, baza, ve başlık ihtiyacınız için bizi arayın size cazip fiyat teklifimizi sunalım.
  • Yapacağınız arama ve araştırmalarınızda en uygun toptan yatak fiyatını bizden alacağınıza emin olun.
Fiyat Teklifi Alın!
Oteller İçin 

Toptan Yatak 

İyi bir yatak sandığınız kadar pahalı değildir.Bu yüzden otelde ağırlayacağınız misafirlerinizin konforu bizim için gerçekten önemli.En iyi malzemeleri kullanan üretim anlayışımızla misafirlerinize benzersiz bir uyku deneyimi yaşatabilirsiniz.

Hayatın tüm stresinden uzak kısa bir sürede olsa kafa dinlemek için gittiğimiz bir otelde sırt ve bel ağrısıyla uyanmak isteyebileceğimiz son şey olsa gerek.Müşterilerinize bıraksalar saatlerce yatabilirim hissiyatını yaşatmak Sevyat Toptan Yataklarıyla hiçte zor değil.Hem estetik hem de rahat Sevyat Toptan Yataklarıyla tanışmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Alın!
Toptan Yatak

Dünyanın her yerine toptan yatak

  • Türkiye’nin en özel tasarımlı, kaliteli ve şık toptan yataklarını tüm Dünya ülkelerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.
  • Yurt dışına toptan olarak gönderdiğimiz yataklarımızı en özel paketleme yöntemlerimizle sorunsuz bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.Dünyanın her yerine yatak siparişi vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
  • Toptan yatak siparişinizin alındığı andan teslim edildiği ana kadar her süreçte müşteri temsilcilerimiz sizlerin soru ve sorunları için hizmetinizde.
  • 42 yıldır yurt içi pazarında kaliteli uykuyu bizimle yaşayan müşterilerimiz arasına katılıp Sevyat toptan yatakları kalitesiyle tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.
Fiyat Teklifi Alın!
büyümek için

Bayimiz Olun

Kurulduğu günden bugüne gücüne güç katarak büyüyen firmamız, her gün yüzlerce yeni müşteri biriktirerek daha da büyüyor.

Sizde bu sürdürülebilir gelişimin bir parçası olmak, yüksek karlılık, güçlü marka imajı ve güvenliğine sahip Sevyat ailesinde yer almak istiyorsanız bayilik için hemen formumuzu doldurabilirsiniz.

Bayilik Başvurusu

Uykunuz bize emanet

Siz ve sevdikleriniz için Yatak, Baza ve Başlık modelleri üretiyoruz.

Teklif Formu

Tüm toptan yatak satışı talepleriniz ve merek ettikleriniz için bir form uzağınızdayız.Formumuzu doldurun en kısa süre de uzmanlarımız sizinle iletişime geçsin