Vücut Şeklini Alan Yatak

Doğru bir yatak seçimi sağlıklı bir uyku için oldukça önemlidir. Sevyat’ın visco yatak kalitesi, evinize konfor ve destek getirebilir. Visco yatak, vücudunuzu saran ve şeklini alan özel bir yapısıyla bilinir. Bu akıllı süngerler sayesinde uyku sırasında vücudunuzu destekler ve belirli bölgelerdeki basıncı azaltarak bel ve sırt ağrılarını önlemeye yardımcı olabilir.

Omurganın doğru desteklenmesi, uyku esnasında rahatlık ve uygun vücut pozisyonu için önemlidir. Sevyat’ın visco yatak modelleri, omurgayı doğru şekilde destekleyerek beden sağlığınızı korumaya yardımcı olabilir.

Sağlığınızı ön planda tutan Sevyat, dinlenmiş bir şekilde güne başlamanızı sağlayabilir ve uykudan en iyi verimi almanıza yardımcı olabilir. Yatak seçerken, vücut yapınıza, uyku alışkanlıklarınıza ve tercihlerinize uygun olanı seçmek önemlidir. Sevyat’ın visco yatakları, sağladığı destek ve konfor ile daha kaliteli bir uyku deneyimi sunabilir.

Sevyat’ın visco yatak modelleri, evde konfor arayanlar için ideal.

Evde konfor arayışında olanlar için Sevyat’ın geniş visco yatak model seçenekleri, kişiselleştirilmiş uyku deneyimleri sunuyor. Visco yatakların eşsiz yapısı, vücudunuzu kusursuzca saran ve destekleyen bir konfor sunuyor. Her bir model, farklı ihtiyaçlara ve tercihlere yönelik olarak tasarlanmış özellikler sunar.

Vogue Smart Yatak: 

7 ayrı bölgeye konumlandırılmış birbirinden bağımsız yaylar vücudunuzun farklı bölgelerine ihtiyacı olan desteği sağlayarak rahat bir uyku için gerekli uyku pozisyonunu almanıza yardımcı olur. Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco katman vücut basıncınıza göre şekil alır ve sizin için gerekli olan optimum desteği sağlayarak konforlu bir uyku deneyimi sunar. Orta yoğunluktaki konfor katmanları vücut basıncınızı dengeler ve uyku esnasında rahat hareket etmenizi kolaylaştırır. Yüzeyinde kullanılan Smart Temp teknolojisiyle üretilen özel kumaşı yükselen vücut sıcaklığına bağlı olarak soğutma fonksiyonunu etkinleştirir ve bu fonksiyon isi dengesi sağlandıktan sonra devre dışı kalır. Böylece sıcak havalarda bile kesintisiz uyku deneyimi sunar ve uyku konforunuzu artırır.

Active Yatak

Active Yatak Sevyat’ın No-Spring teknolojisiyle üretilmiştir. Farklı sünger çeşitlerinin kombinasyonunu içeren bu yatak, barındırdığı yüksek yoğunluktaki basınç kaldırıcı katman sayesinde uyku esnasında oluşan basıncı dağıtarak vücut konforunuzu artırır. İçeriğindeki kuştüyü sünger katman vücudunuzu yumuşakça karşılayarak rahat bir uyku sağlar. Üst yüzeyindeki visco katman sayesinde yatağınız vücut şeklinizi alarak vücut basıncınızı dengeler ve kan dolaşımınızı düzenler.

Cooler Comfort Yatak

Cooler teknolojisiyle ürettiğimiz Cooler Comfort Yatak, yüksek termal iletkenliği sayesinde vücut ısınızınızı hızla dengeler ve uykuya dalma sürenizi azaltır. Rahat bir uyku için gerekli optimum vücut ısısına ulaşmanızı sağlayan teknoloji sayesinde daha derin bir uyku deneyimi sizleri bekliyor. No-Spring teknoloji ile tasarlanan bu yatak içeriğindeki soft katman ve uzay teknolojisiyle üretilmiş visco sünger sayesinde vücut hareketlerinize hızlı uyum sağlayarak rahatlamanıza ve yeniden enerjinizi kazanarak güne dinamik uyanmanıza yardımcı olur. Cooler Comfort yatağın mevsimsel kullanım özelliği sayesinde cooler özellikli yüzeyi yaz aylarında serin bir uyku sağlarken diğer yüzeyi kış aylarında vücut ısınızı optimum seviyede tutarak rahat bir uyku deneyimi sağlar.

Visco Dream Yatak

No-Spring teknolojisiyle üretilen Visco Dream Yatak içeriğindeki visco katmanlar sayesinde üst düzey bir uyku deneyimi sağlar. Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco katman vücut basıncınıza göre şekil alırken alt katmandaki yüksek yoğunlukta süngerler gerekli olan optimum desteği vererek rahat bir uyku deneyimi sağlar. İçeriğinde yay barındırmayan bu yataklarda yüksek kaliteli konfor artırıcı sünger katmanlar kullanılmıştır. Üst yüzeyinde ki Visco Jel katman verdiği doğal serinlik etkisiyle nem kontrolü sağlar ve terlemeyi engeller. Visco Dream Yataklar tek yönlü kullanıma uygundur.

Bir yanıt yazın

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?