Intense Master Baza & Başlık

El işçiliği, Göz Nuru!

Sade yalın çizgilerin modern dokunuşlarla ruh bulduğu, elle işlenen başlığı çağın tarzıyla sizleri karşılıyor. Spor dizaynıyla ön plana çıkan baza ve komodin yatak odanızın atmosferini değiştirecek.

Yatak odanıza şehir ruhunu yansıtırken kullanılan doğal pamuklu kumaşı, yumuşacık dokusu ve sıcak görünümüyle sizi içine çekecek.

 

WhatsApp'la Bilgi Alın Sizi Arayalım

INTENSE MASTER BAZA & BAŞLIK

Uykunun değerini bilmek, iyi bir gece uykusunun ne kadar önemli olduğunu anlamakla başlar. Sağlıklı bir yaşamın temeli olan uyku, doğru yatak seçimiyle başlar. İşte bu noktada, doğanın sunduğu en saf konforu sizlere sunan yeni nesil yatak serimizle tanışın: Deve Tüyünden Gelen Termal Konfor.

Yüksek hacimli depolama alanı

Yükseklik


Ayak seçenekleri (Gold – Mat siyah – Krom – Ceviz)

 

Sağlıklı ve Huzurlu Uyku

Doğal malzemelerin kullanıldığı Keçe Yataklarımız, sağlıklı bir uyku için en ideal ortamı sunar. Doğal lifler sayesinde teri emer ve bedeninize zarar vermeden dışarı atar, böylece gece boyu ferah ve kuru kalırsınız. Bu da derin ve huzurlu bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlar.

Estetik Tasarım, Kaliteli İşçilik

Yataklarımız sadece konforlu değil, aynı zamanda göz alıcı bir estetiğe sahiptir. En kaliteli malzemelerle elde işlenen yatak kılıflarımız, her zevke uygun renk ve desen seçenekleriyle yaşam alanınıza değer katar. İnce işçilik ve detaylarla bezeli olan Keçe Yataklarımız, zarafet ve konforu bir araya getirir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Intense Master Baza & Başlık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat
Merhaba 👋
Intense Master Baza & Başlık ürünümüzle ilgili bilgi almak ister misiniz?