Dreamland Yatak-Baza-Başlık Uyku Seti

Hem çift kişilik, Hem iki kişilik ayrı ayrı!

Hem ayrı hem de bitişik kullanılabilen 2 farklı bazadan oluşan Dreamland Setin başlığında bulunan asimetrik çizgiler sete farklı bir hava katıyor.Setin içerisinde bulunan komodinin yeri değiştirilebilirken, ürün hem tek kişilik hem de çift kişilik olarak kullanılabiliyor.Yüksek depolama alanına sahip bazası ve değişken yapısı ile sizlere farklı bir fonksiyonellik sunarken, aykırı tasarımı ile yatak odanızın havasını değiştiriyor.

 

WhatsApp'la Bilgi Alın Sizi Arayalım

No-Spring teknolojisiyle üretilen Visco Dream Yatak içeriğindeki visco katmanlar sayesinde üst düzey bir uyku deneyimi sağlar. Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco katman vücut basıncınıza göre şekil alırken alt katmandaki yüksek yoğunlukta süngerler gerekli olan optimum desteği vererek rahat bir uyku deneyimi sağlar. İçeriğinde yay barındırmayan bu yataklarda yüksek kaliteli konfor artırıcı sünger katmanlar kullanılmıştır. Üst yüzeyinde ki Visco Jel katman verdiği doğal serinlik etkisiyle nem kontrolü sağlar ve terlemeyi engeller. Visco Dream Yataklar tek yönlü kullanıma uygundur.

Yaysız Teknoloji

Farklı sertlikte ve farklı yoğunluklarda süngerlerden oluşan ve içeriğinde yay barındırmayan yatak teknolojisidir. Visco veya Latex katmanlar kullanılarak üretilirler. Yatak üzerindeki basınç dağımını vücut şekline göre optimize eden bu yataklar ayrıca eşlerin birbirlerinin hareketlerinden etkilenmesini de azaltır. Maksimum seviyede omurga desteği sağlayarak eklem ağnılan ve ortopedik rahatsızlıkları minimize etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Dreamland Yatak-Baza-Başlık Uyku Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat
Merhaba 👋
Dreamland Yatak-Baza-Başlık Uyku Seti ürünümüzle ilgili bilgi almak ister misiniz?