Bonel Yaylı Yatak Nedir ?

Kaliteli ve konforlu bir yatakta uyanmak güne sağlıklı ve zinde uyanmanın ilk formülüdür. İyi ve sağlıklı bir uyku gün boyu verimliliği , üretkenliği , stresi azaltır ve kişinin kendisini dinç hissetmesini sağlar. Sevyat Bedding ürünleri arasında olan Bonel Yaylı Yataklar , özel bonel yay sistemi ve yüksek yoğunluktaki sünger katmanları ile vücudun omurga eğrisinin korunmasını sağlar. Fresh özellikli kumaş kolay nefes alabilen yapısı sayesinde hava dolaşımını üst seviyeye çıkarır ve derin bir uyku deneyimi sunar. Sizde web sitemizi ziyaret ederek Bonel yaylı yataklara ulaşabilirsiniz. Diğer yatak modellerimize de göz atarak bize ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

 

Bonel Yaylı Yatak Nedir ?

 

Sert yüzeylerde uyumayı sevenler için üretilmiş olan özel çelik bonel yay sistemi oldukça konforludur. onel yay sistemini destekleyen ortopedik sünger katmanları uyku konforunu artırırken, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Bonel yay sistemi ile farklı yoğunluktaki katmanları vücudunzu destekler ve kan dolaşımına hızlanmasına yardımcı olur. Bonel yaylı yataklar sırt ve bel ağrılarından şikayet edenler için tasarlanmış yatak modelidir. Süngerden oluşan bu yataklar vücut tipini destekler ve ona göre vücut noktalarına eşit dağılarak rahat ve konforlu uyku için önemlidir. Sizde bonel yay sistemi modellerimize göz atarak kendinize en uygun yatağı seçerek bulutların üzerinde bir uyku konforu yaşamaya hazır olun.

 

Bonel Yaylı Yatak Fiyatları

 

Yatak üretiminde sıklıkla kullanılan bonel yay özel çelik ile üretilmektedir. Sert yüzeylerde uyumayı sevenler için özel olarak tasarlanmış model olan bonel yay sisteminde özel bir sünger kullanılmaktadır. Bonel yaylı yatak fiyatları için net bir fiyat aralığı vermek doğru olmaz. Kullanılacak ürün kalitesi , ölçüsü ve ebatları gibi bir çok unsur fiyatların değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. Sevyat Bedding ailesi olarak her bütçeye uygun özel fiyatlar ile yataklar üretmekteyiz. Sizde yatak modellerimizi inceleyerek kendinize en uygun model ile konforlu uyku yaşayın.

 

Bir yanıt yazın

WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?