Gösterilen sonuç sayısı: 4

Uyku Dostu Visko Yatak Modelleri
Visco Yataklar vücudunuzun şeklini alır ve bedeni yatay konumda en ideal biçimde destekler. Kan akışını hızlandırmaya yarayan visko yataklar muhteşem bir uyku çekmenize yardımcı olur.


Visko Yatak Ne Demek?

Visko çoğu alanda kullanılan üzerine uygulanan baskının ağırlığı farketmeksizin , uygulanan basınç ortadan kaldırıldığında sistemin kendi haline dönmesine yarayan bir sistemdir. Visko yataklar kullanan kişinin kilosu veya boy ölçümü ne olursa olsun eşit şekilde basınç uygulayarak rahat uyku çekmenize yardımcı olur. Özellikle kilolarından dolayı uyku problemleri çeken kişilerin tercih etmesi gereken yatak çeşitlerinden olan visko yataklar vücudun basıncını eşitleyerek kıvrımlı olan bölgelerin boşluğa gelmesini engeller. Visco, vücut ısısına ve ağırlığına bağlı olarak vücudunuzun şeklini alır ve bedeni yatay konumda en ideal biçimde destekler. Kan akışını dengelerken dolaşım sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.  

Visko Yatak Fiyatları

Visko yatak fiyatları yatağın ebatına göre değişiklik göstermektedir. Her boyut üretimi yapılan visko yataklar opsiyonel ölçülerdede üretilmektedir. Üretim esnasında kullanılan malzemenin yoğunluğu fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Boyutuna göre farklılık gösteren visko yatak fiyatları aralarında yüksek farklılıklar göstermemektedir. Aynı zamanda istenilen özel ölçülerede sahiptir.  

Visco Yatak Özellikleri Nelerdir?

Visco yataklar kapsamlı özelliklere sahip yatak sistemine sahiptir. Vücut dostu olan visko yataklar rahat uyku sağlamakta üstün kaliteli hizmet sunmaktadır. Visko yatak özelliklerini gelin hep birlikte inceleyelim;
  • Vücudun şeklini alır.
  • Kan dolaşım sorununu ordan kaldırır.
  • Vücut ağırlığına göre destek sağlar.
  •  Kan dolaşımını dengeler.
  • Bedeni yatay konumdayken en ideal biçimde destekler.
  • Vücut bozukluğuna destek sağlar.

Visko Yatağı Kimler Tercih Etmeli?

Visko yatağın tercih edilme nedenlerinden biri sağlıklı bir uyku sağlamasıdır. Her tip vücut yapısına uygun olarak üretilen visco yataklar bebekten , ileri yaş bireylere kadar her vücut tipindeki bireyler kullanabilir. Sağlıklı bir anatomi yapısını bozmayan visko yataklar aksi şekilde , bozuk olan vücut yapısını düzeltmeye yönelik işlev görmektedir.
WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?