Gösterilen sonuç sayısı: 12

Bonel Yay Sistemli Yataklar
Bonel yay sistemli yataklar çelik yay yapısından oluşan sistemle üretilmektedir. Süngerden oluşan yay sistemine sahip olan bonel yay sistemi vücut tipini destekleyen sağlıklı ve huzurlu bir uyku çekmenize yardımcı olur. Sağlıklı uyku sunan bonel yaylar vücudunuzun rahat nefes almasına yardımcı olur.


Yatakta Bonel Yay Sistemi Nedir?

Yatakta kullanılan bonel yay sistemleri süngerli yaydan üretilen sisteme sahiptir. Bonel yay sistemli yataklar gece uykunuzda vücudunuzun daha rahat nefes almasını sağlamaktadır. Rahat uyku sağlayan bonel yaylar aynı zamanda vücudunuzu destekleyerek omurga , bel gibi bölgelerinizde bulunan boşluğu doldurarak ağrıları azaltmaya yardımcı olur. Yüksek dansiteli yoğun sünger sayesinde vücudunuzun desteğe ihtiyacı olan her bölgesine kusursuz destek sağlanır, böylece kas ve eklem ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.  

Bonel Yaylı Yatak Fiyatları

Bonel yaylı yatak fiyatları yatağın ebat ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Ölçülere göre fiyatlandırılması yapılan bonel yay sistemleri her ölçüye özel fiyatlar verilmektedir. Üretim esnasında kullanılan malzemeler fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Bonel yayın daha fazla kullanıldığı yani ebatının daha büyük olması fiyatında artış gösterirken daha küçük boyutlarda olması fiyatta oynama yapılmasına neden olmaktadır. Fiyatlarda boyuta göre fiyatlandırılma yapılsa bile aralarında ki bütfe farkı yüksek oranlara sahip olmamaktadır.
WhatsApp Destek
💬 Yardım ister misiniz?
Sevyat
Merhaba, 👋
Yardımcı olmamızı ister misiniz?